VENÜS YENGEÇ BURCUNDA

2012-08-06 15:14:00

6 Eylüle kadar Yengeçte hareket edecek olan sevgi ve aşk gezegeni Venüs bu burçtayken iyice duygusallaşıyor. Alınganlıklar ve hassasiyet duygusal karmaşa yaratırken korunma arzusu ve güven ihtiyacı da artıyor.

Bu süreçte, aile ve yuva konularına odaklanmalar, aile içinde sevgi ve güven arayışı, aile bireylerinin birbirleri ile sıcak ilişkiler kurma arzusu artabilir. Aynı zamanda yurt sevgisini pekiştiren olaylar hareketlenebilir. Parayı harcamaktan çok biriktirme eğilimi artarken, harcamalar eve yönelik olabilir. Gayrimenkul sektöründe canlanmalar görülebilir.

Koç burcu ev konularına en fazla odaklanan burç olacak

Boğa burcu yakınları, kardeşleri, yakın akrabaları konusunda hassasiyet yaşayabilir ve ilişkilerini yoğunlaştırabilir.

İkizler, para konularında şanslı fakat harcamaları artabilir.

Yengeç her zamankinden daha fazla sempatik ve sevgi dolu olabilir. Öte yandan daha hassas ve alıngan olması da mümkün.

Aslan bu süreçte biraz karamsar ve yalnız olabilir. veya ilişkileri ile ilgili bazı şeyleri saklamak zorunda kalabilir.

Başak burçlarını oldukça hareketli bir sosyal hayat bekliyor.

Terazi burçları hedefledikleri her neyse o konuda fırsatlarla karşılaşabilir ve isteklerine ulaşabilirler. İş ve kariyer konusunda da olumlu etkiler var.

Akrepler, yurt dışı, uzun yolculuklar, eğitim ve kendilerini geliştirmek istedikleri her konuda başarılı olabilirler. Çıkacakları yolculuklarda ise duygularını harekete geçirecek kişilerle karşılaşabilirler.

Yaylar, borç-alacak konularında şanslılar. Ayrıca, miras, sigorta, vergi, bankacılık gibi konularda da olumlu gelişmeler var.

Oğlak burçları, evlilik, ortaklık gibi her konuda ilişkilerinde yaşadıkları sorunları çözebilirler. İlişkileri olmayanlar ise yeni ilişkiler kurabilirler.

Kova burçları için sağlık konusunda olumlu gelişmeler olabilir. Ayrıca günlük hayatlarına renk katacak kişilerle olumlu ilişkiler içine girebilirler.

Balıklar bu ay hayatlarının aşkını bulabilecekleri gibi, eğlenceli ortamlarda hayatın keyfini çıkartabilirler. Çocuklar da bu olumlu etkilerden nasiplerini alabilirler.

 

0
0
0
Yorum Yaz