Ay ikizler burcunda şartlar hızlı değişiyor.

2013-10-22 12:03:00

22 EKİM SALI

Bugün ay İkizler burcunda ilerlerken, geri giden Merkür de etkisini devam ettirecek. Dağınıklık ve kararsızlık, çalışmaya karşı is­teksizlikler görülebilir. Haberleşmelerde ve ilişkilerde sorunlar çıkabilir. Fikirlerin değişkenliği yüzünden karar vermek güç. Değerlendirmeler yüzeysel olacağından beklediğiniz takdir ve terfileri almak mümkün olmayabilir.  Şartlar çok güvenilir değil. Bu yüzden önemli girişimleriniz için biraz daha beklemek uygun olabilir.

KOÇ: Hanımlarla aranızda sorunlar ve anlaşmazlıklar olabilir. Fakat içten bir gayret göstereceksiniz. Duygularınızı denetlemeniz zor olsa bile kendinizi kontrol etmeniz gerekiyor. Öfkeli ve aceleci davranmayın. Enerjinizi yapıcı yönde kullanın. Geleceğe yönelik farklı istekleriniz olabilir.

BOĞA: Moraliniz ve kendinize olan güveniniz yüksek. İhmal ettiğiniz çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Uzun zamandır hayata geçirmek istediğiniz planlarınızı düşündüğünüz gibi uygulayacak, çevrenizin ve dostlarınızın desteğini alacaksınız. Yeni girişimlerde bulunmak için uygun bir zaman olmayabilir ama bugün sevdiğinizle baş başa eğlence yerlerine gidebilir, iyi vakit geçirebilirsiniz.

İKİZLER: Zihinsel faaliyetiniz hızlı olmakla birlikte konsantrasyon eksikliği duyacaksınız. Ufak tefek sorunlar çıkabilir. Uzun zamandır görmediğiniz eski bir dostunuzla karşılaşabilir, huzursuz ve heyecanlı olabilirsiniz. Gün içinde karşılaşacağınız bir durum yeni istekler duymanızı sağlayabilir.

YENGEÇ: Çok büyük istekler ve güçlü beklentiler içine girebilirsiniz. Dikkatinizi yapacaklarınıza yöneltecek, çevrenizin yardımını isteyeceksiniz. Bu arada sabırsız ve kararsız bir tutum içine girmekten kaçının. Sevdiğinizle daha fazla ilgilenmeniz gerekiyor. Moralinizi yükseltin.

ASLAN: Önceden aldığınız kararları uygulamak için harekete geçiyorsunuz. Ancak, kendinizi fazla zorlamayacak ve olayları akışına bırakacaksınız. Sakin ve rahat davranmayı başaracaksınız. İlginç istekler duyacaksınız. Son derece yapıcı ve olumlu bir tutum içinde bulunarak sevdiğinizi etkileyebilirsiniz.

BAŞAK: Sevdiğinizle aranızdaki ilişkileri düzenlemeniz biraz zor olsa da anlayışlı davranacak ve duygularınızı kontrol altına alacaksınız. Huzursuz ve duygusal bir tavır içinde bulunmanız mümkün. Israrcı ve tartışmacı davranışlarda bulunmaktan kaçının. Aslında sabırlı davranmayı başaracağınız bir dönemdesiniz.

TERAZİ: Duygusal ve olumlu davranışlarınızla çevrenizde bulunanları etkileyebilirsiniz. İçinizden yükselen sevgiyi etrafınıza yansıtacaksınız. Bugün sizi mutlu edecek haberler alabilir, projelerinizi yakınlarınıza anlatabilirsiniz. Sevdiğinize karşı daha sabırlı ve anlayışlı davranmanız gerekiyor. .

AKREP: Duygularınızın güçlü olduğu bir dönemdesiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler son derece yoğun ve heyecan verici olabilir. Fakat geriliminizi yansıtmamanız gerekiyor. Yeni yatırımlarda bulunmak için büyük istekler duyabilirsiniz. Büyük istekler ve yapacağınızın üzerinde sorumluluklar alabilirsiniz.

YAY: Kendinizi güçlü ve kararlı hissetmekle birlikte bazı endişeler duyabilirsiniz. Sevdiğinizle ilgili duygularınızı ona anlatabilir, böylece çok daha sıcak ilişkiler kurabilirsiniz. İstekleriniz giderek artıyor. Olabileceklerin üzerinde beklentiler içine girmeniz mümkün. Alkolden uzak durmalısınız..

OĞLAK: Aklınızdan geçenleri ve beklentilerinizi söyleyemediğiniz için gerilim duyabilirsiniz. Sözlerinize biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Farkında olmadan kırıcı olabilir ve yanlış anlamalar oluşabilir.  Bugün eviniz ve dostlarınızla ilgileneceksiniz. Böylece sevdiğinizle aranızdaki ilişki daha da sıcak olacak.  

KOVA: İçinizdeki enerjiyi hissedecek ve farklı bir atılımda bulunmayı arzu edeceksiniz. Fakat, şu sıralar gelişmeleri sakin bir biçimde gözleyebilir, niyetinizle ilgili araştırma ve incelemeleri sükunetle yapabilirsiniz. Uzaklarda bulunan dostlarınızla görüşmekten büyük keyif alacaksınız.

BALIK: Düşüncelerinizin derinleşmesi yüzünden sorumluluklarınızı büyütebilirsiniz. İlginç fikirlerinizle dikkat çekici olabilirsiniz fakat projelerinizi ilgisi olmayan kişilere şimdilik anlatmayın. Gün içinde karşılaşacağınız olaylara kolay tepki gösterebilir, sert davranabilirsiniz. Aslında bu kadar tepkili olmak sağlığınıza zarar verebilir. Daha hoşgörülü olmalısınız.

 

 

0
0
0
Yorum Yaz